Чернівецька обласна федерація боксу України

Чернівецька обласна федерації боксу України

Новини та події

Фото - Сьогодні було обрано нового президента Чернівецької Федерації боксу

Новим президентом Федерації став Павло Василинчук, який відомий своїми успіхами в суддівській діяльності. Павло Василинчук - суддя міжнародної категорії IBA, найкращий суддя Олімпійських ігор-2020 року.

Вітаємо Павла з новою посадою та бажаємо йому успіхів та натхнення!

Детальніше
Фото - Засідання  Виконкому Громадської організації  «Чернівецького обласного осередку федерації боксу України». м. Чернівці   20 вересня 2022 року

Засідання Виконкому Громадської організації «Чернівецького обласного осередку федерації боксу України».
м. Чернівці 20 вересня 2022 року
Голова засідання: Загурський Володимир Анатолійович
Секретар засідання: Прокопенко Ольга Ігорівна

   Всього на засіданні присутні – членів Виконкому (п. 6.8., 7.4. статуту). Кількість присутніх на засіданні достатня та уповноважені вирішувати всі питання порядку денного (50% + 1).

Детальніше
Фото - Буковинські боксери провели остаточне у цьому році засідання Чернівецької обласної федерації боксу

Сьогодні,24-го грудня буковинські боксери провели остаточне у цьому році засідання Чернівецької обласної федерації боксу,на якому підбили підсумки поточного року та поділилися планами на наступний!
Як зауважив Президент Чернівецької обласної федерації боксу,Володимир Загурський: «В цілому рік пройшов досить непогано!Наші боксери побували як на Чемпіонаті України,так і на міжнародних турнірах різного рівня.»
Окремо слід відмітити успіхи нашого зіркового боксера,Степана Грекула,який напередодні коронавірусної пандемії відзначився на престижному турнірі «Strandja-2020» у м.Софія,Болгарія!
Та здобув перемогу у поєдинку на Європейському ліцензійному турнірі,в Лондоні.
Нажаль,турнір призупинили через епідемію коронавірусу,ми очікуємо продовження в лютому 2021-го року.
Він також посів 3 місце на турнірі «Golden-Gloves 2020» у місті Сомбор,Сербія.
Серед інших потужних буковинських боксерів виділимо таких спортсменів як:Юрій Томюк та Вадим Клим(м.Вижниця,тренер Микола Гакман) і Станіслав Цуркан(ДЮСШ №1,тренер Геннадій Соловйов).
Не дивлячись на епідемію боксери з Буковини активно брали участь в змаганнях та займали призові місця!
Не слід забувати про тренерів та суддів!
Суддя міжнародної категорії,Павло Василинчук цьогоріч був відзначений,як один з найкращих суддів,відсудивши низку турнірів одним з яких був Чемпіонат Європи серед молоді,який проходив у Будві,Чорногорія!
А видатного буковинського тренера,який довший час тренував молодіжну збірну України,Олега Малованюка відзначили званням «Заслужений тренер України»!
Президент Чернівецької обласної федерації боксу,Володимир Загурський також надав коментар,щодо планів на 2021-й рік.
Чернівецькі боксери взяли на себе зобов‘язання провести Чемпіонат України!
Проходитиме він з 8-го по 14-те лютого,у сучасному залі боксу на Кварці,м.Чернівці,відкритому групою небайдужих до розвитку боксу підприємців,Іваном Іванюком та Василем Миронніком.
Також,серед планів є проведення масштабного турніру до свята,90-ї річниці буковинського боксу та участь наших спортсменів на Чемпінаті Європи.
Ну й само собою,тримаємо кулачки за Степана!Віримо,що він переможе на ліцензійному турнірі та поїде прослявляти буковинський бокс на Олімпійських іграх в Токіо!

Детальніше
Фото - Українські боксери під орудою буковинця Малованюка відзначилися у Литві

У Вільнюсі (Литва) відбувся міжнародний турнір з боксу серед молоді класу «А» - XIV International «Danas Pozniakas». Змагання проводяться вже чотирнадцятий рік поспіль на честь триразового чемпіона Європи, першого Олімпійського чемпіона Литви Данаса Познякаса. 

Детальніше

Партнери - обласної федерації боксу в Чернівцях: