Чернівецька обласна федерація боксу України

Чернівецька обласна федерації боксу України
Буковинський боксер Грекул - переможець чемпіонату України серед чоловіків

Уродженець Шипинців Кіцманського району Чернівецької області – майстер спорту міжнародного класу Степан Грекул став переможцем чемпіонату України серед дорослих.

У фінальному поєдинкові вагової категорії 81 кг вихованець Івана Собка та Андрія Грудея одноголосним рішенням суддів переміг Данила Жасана (Чернігівська область). Нам шляху до фіналу Степан здолав Дениса Левченка (Полтавська область) та Андрія Ісакова (Вінницька область). 

Нагадаємо, що минулого року Степан Грекул також виграв чемпіонат України серед чоловіків, який відбувався у Львові. Тоді буковинець у фіналі переміг представника Вінницької області Дениса Солоненка. Цього року змагання відбувалися у харківському СК «Локомотив». За результатами чемпіонату України сформують склад національної збірної України, яка представлятиме нашу державу на офіційних кваліфікаційних стартах на Олімпійські ігри-2020. 

Приємно, що ще одним представником Чернівецької області на фінальних поєдинках став суддя Павло Василинчук. 

Фінальні пари: 

46-49 кг: Євген Овсянніков (Черкаська область) – Назар Куротчін (Львівська область)

Бронзові призери: Владислав Сидоренко (Львівська область), Анар Умудов (Харківська область) 

52 кг: Дмитро Замотаев (Запорізька область) – Ростислав Білостоцький (Донецька область)

Бронзові призери: Андрій Тишковець (Львівська область), Максим Фатич (Миколаївська область) 

56 кг: Микола Буценко (Харківська область) – Владислав Вєтошкін (Хмельницька область)

Бронзові призери: Олександр Соломенніков (Івано-Франківська область), Станіслав Поляничко (Харківська область) 

60 кг: Юрій Шестак (Харківська область) – Станіслав Батій (Запорізька область)

Бронзові призери: Мирослав Гончар (Черкаська область), Дмитро Черняк (Луганська область) 

64 кг: Ярослав Харциз (Харківська область) – Олександр Меленюк (Херсонська область)

Бронзові призери: Тимур Беляк (Дніпропетровська область), Юрій Шепелюк (Рівненська область) 

69 кг: Максим Пилипець (Донецька область) – Євген Барабанов (Київ)

Бронзові призери: Ярослав Самофалов (Київська область), Віктор Петров (Хмельницька область) 

75 кг: Олександр Хижняк (Полтавська область) – Олексій Токарчук (Вінницька область)

Бронзові призери: Андрій Тимошенко (Чернігівська область), Микита Якимчук (Харківська область) 

81 кг: Степан Грекул (Чернівецька область) – Данило Жасан (Чернігівська область)

Бронзові призери: Андрій Ісаков (Вінницька область), Максим Коц (Харківська область) 

91 кг: Рамазан Муслімов (Харківська область) – Сергій Горсков (Харківська область)

Бронзові призери: Дмитро Лісовий (Вінницька область), Роберт Мартон (Харківська область) 

+91 кг: Ігор Шевадзуцький (Дніпропетровська область) – Віктор Вихрист (Полтавська область)
Бронзові призери: Олександр Бабич (Київ), Андрій Городецький (Львівська область)

« назад до переліку

Партнери - обласної федерації боксу в Чернівцях: