Чернівецька обласна федерація боксу України

Чернівецька обласна федерації боксу України
Буковинські боксери провели остаточне у цьому році засідання Чернівецької обласної федерації боксу

Сьогодні,24-го грудня буковинські боксери провели остаточне у цьому році засідання Чернівецької обласної федерації боксу,на якому підбили підсумки поточного року та поділилися планами на наступний!
Як зауважив Президент Чернівецької обласної федерації боксу,Володимир Загурський: «В цілому рік пройшов досить непогано!Наші боксери побували як на Чемпіонаті України,так і на міжнародних турнірах різного рівня.»
Окремо слід відмітити успіхи нашого зіркового боксера,Степана Грекула,який напередодні коронавірусної пандемії відзначився на престижному турнірі «Strandja-2020» у м.Софія,Болгарія!
Та здобув перемогу у поєдинку на Європейському ліцензійному турнірі,в Лондоні.
Нажаль,турнір призупинили через епідемію коронавірусу,ми очікуємо продовження в лютому 2021-го року.
Він також посів 3 місце на турнірі «Golden-Gloves 2020» у місті Сомбор,Сербія.
Серед інших потужних буковинських боксерів виділимо таких спортсменів як:Юрій Томюк та Вадим Клим(м.Вижниця,тренер Микола Гакман) і Станіслав Цуркан(ДЮСШ №1,тренер Геннадій Соловйов).
Не дивлячись на епідемію боксери з Буковини активно брали участь в змаганнях та займали призові місця!
Не слід забувати про тренерів та суддів!
Суддя міжнародної категорії,Павло Василинчук цьогоріч був відзначений,як один з найкращих суддів,відсудивши низку турнірів одним з яких був Чемпіонат Європи серед молоді,який проходив у Будві,Чорногорія!
А видатного буковинського тренера,який довший час тренував молодіжну збірну України,Олега Малованюка відзначили званням «Заслужений тренер України»!
Президент Чернівецької обласної федерації боксу,Володимир Загурський також надав коментар,щодо планів на 2021-й рік.
Чернівецькі боксери взяли на себе зобов‘язання провести Чемпіонат України!
Проходитиме він з 8-го по 14-те лютого,у сучасному залі боксу на Кварці,м.Чернівці,відкритому групою небайдужих до розвитку боксу підприємців,Іваном Іванюком та Василем Миронніком.
Також,серед планів є проведення масштабного турніру до свята,90-ї річниці буковинського боксу та участь наших спортсменів на Чемпінаті Європи.
Ну й само собою,тримаємо кулачки за Степана!Віримо,що він переможе на ліцензійному турнірі та поїде прослявляти буковинський бокс на Олімпійських іграх в Токіо!

« назад до переліку

Партнери - обласної федерації боксу в Чернівцях: