Чернівецька обласна федерація боксу України

Чернівецька обласна федерації боксу України
У фіналі юніорського чемпіонату України боксуватимуть двоє буковинців (ФОТО)

22 липня у чернівецькому фізкультурно-оздоровчому комплексі «Олімпія» відбулися півфінальні двобої юніорського боксерського чемпіонату України серед спортсменів 2001-2002 років народження.

Путівки у фінал здобули представники Чернівецької області – Валентин Гермаківський (до 48 кг) та Вадим Клим (до 57 кг). У півфіналі Валентин переміг киянина Алі Дагли, а Вадим здолав опір Олександра Платонова (Херсонська область). Ще один боксер ДЮСШ м. Вижниця (тренер – Микола Гакман) – Юрій Томюк знявся зі змагань через проблеми зі здоров’ям.

Фінальні поєдинки відбудуться 23 липня (початок – 11.00). У фіналі суперником  Валентина Гермаківського стане Павло Коваленко (Харківська область), а Вадима Клима – Андрій Сахно (Полтавська область).

46 кг

Андрій Лякішев (Запорізька) – Дмитро Ямнюк (Львівська) – +:-

Данило Яковлев (Полтавська) – Владислав Стась (Кіровоградська) – 4:1

48 кг

Алі Дагли (Київська) – Валентин Гермаківський (Чернівецька) – 2:3

Кирило Волочилов (Херсонська) – Павло Коваленко (Харківська) – 0:5

50 кг

Юрій Томюк (Чернівецька) – Павло Сабун (Чернігівська) – -:+

Валентин Івасюк (Черкаська) – Ілля Щучкін (Київська) – 1:4

52 кг

Максим Власюк (Вінницька) – Сергій Швець (Черкаська) – 0:5

Данило Гора (Чернігівська) – Юрій Возний (Львівська) – 1:4

54 кг

Юрій Попелич (Закарпатська) – Олександр Гречаник (Чернігівська) – 0:5

Максим Якубовський (Вінницька) – Костянтин Мульченко (Запорізька) – 5:0

57 кг

Вадим Клим (Чернівецька) – Олександр Платонов (Херсонська) – 5:0

Андрій Сахно (Полтавська) – Стас Андрущенко (Львівська) – 3:2

60 кг

Ігор Ковтун (Вінницька) – Максим Дзюбейло (Черкаська) – 2:3

Антон Семенов (Київська) – Роман Маркарян (Житомирська) – 0:5

63 кг

Володимир Пиченко (Одеська) – Влад Мальований (Полтавська) – 0:5

Ростислав Сабадаш (Івано-Фанківська) – Елчін Алієв (Київська) – 0:5

66 кг

Данило Сіроштан (Полтавська) – Микола Коваленко (Луганська) – 0:5

Данило Мещерін (Київська) – Ярослав Михалушко (Івано-Франківська) – 1:4

70 кг

Юрій Майдаков (Черкаська) – Іван Репецький (Донецька) – 5:0

Денис Кулеша (Хмельницька) – Максим Тіторенко (Вінницька) – 5:0

75 кг

Володимир Кушнір (Вінницька) – Антон Шкриба (Закарпатська) – 5:0

Богдан Толмачов (Запорізька) – Ярослав Ожігов (Київ) – 5:0

80 кг

Петро Бандусяк (Закарпатська) – Руслан Шаповалов (Київська) – 1:4

Роман Васютин (Харківська) – Євген Воронцов (Київська) – 5:0

 + 80 кг

Єгор Брехер (Дніпропетровська) – Максим Драч (Хмельницька) – 1:4

Лев Якунін (Київ) – Олег Мельниченко (Кіровоградська) – 5:0

Фінал

46 кг

Андрій Лякішев (Запорізька) – Данило Яковлев (Полтавська)

48 кг

Валентин Гермаківський (Чернівецька) – Павло Коваленко (Харківська)

50 кг

Павло Сабун (Чернігівська) – Ілля Щучкін (Київська)

52 кг

Сергій Швець (Черкаська) – Юрій Возний (Львівська)

54 кг

Олександр Гречаник (Чернігівська) – Максим Якубовський (Вінницька)

57 кг

Вадим Клим (Чернівецька) – Андрій Сахно (Полтавська)

60 кг

Максим Дзюбейло (Черкаська) – Роман Маркарян (Житомирська)

63 кг

Влад Мальований (Полтавська) – Елчін Алієв (Київська)

66 кг

Микола Коваленко (Луганська) – Ярослав Михалушко (Івано-Франківська)

70 кг

Юрій Майдаков (Черкаська) – Денис Кулеша (Хмельницька)

75 кг

Володимир Кушнір (Вінницька) – Богдан Толмачов (Запорізька)

80 кг

Руслан Шаповалов (Київська) – Роман Васютин (Харківська)

+ 80 кг

Максим Драч (Хмельницька) – Лев Якунін (Київ)

 

« назад до переліку

Партнери - обласної федерації боксу в Чернівцях: