Чернівецька обласна федерація боксу України

Чернівецька обласна федерації боксу України
Володимир Загурський: «Степан Грекул боротиметься за ліцензію на Олімпійські ігри»

У 2018 році буковинські боксери здобували нагороди на представницьких змаганнях. Про здобутки наших земляків розповів президент Чернівецької обласної федерації боксу Володимир Загурський.

- Володимире, як оцінюєте результати буковинських боксерів у 2018 році ?

- Цей сезон був доволі непоганим. Наші боксери гідно представляли Чернівецьку область. Наприкінці року Степан Грекул підтвердив звання чемпіона України серед дорослих у ваговій категорії 81 кг. Сподіваємося, що Степан боротиметься за ліцензію на Олімпійські ігри.

- У 2018 році непогано виступили також боксери з Вижниці Юрій Томюк і Вадим Клим…

- Окрім Томюка і Клима, я би хотів також відзначити Миколу Жижияна. Наш земляк у ваговій категорії 75 кілограмів виграв Кубок України. Це вперше в історії буковинського боксу, коли дорослий боксер здобуває Кубок України. А Томюк і Клим нещодавно виступали на Всеукраїнському турнірі у Харкові. Вадим Клим виграв перший бій, однак знявся через травму. А ось Юрій Томюк потрапив до фіналу.

- Є у нас і здобутки у суддівському корпусі Буковини…

- Буковинець Павло Василинчук – один із кращих суддів України. Він став тризірковим суддею АІВА. Таких суддів в Україні лише кілька. Вважаю, що сезон пройшов дуже гідно. Сподіваюся, що наступного року хлопці також здобуватимуть перемоги.

- Які плани на 2019 рік ?

- Наступного року ми намагатимемося потрапити на молодіжний чемпіонат Європи. Тут сподіваємося на Вадима Клима та Юрія Томюка. Звісно, що за олімпійську ліцензію битиметься Степан Грекул. Наступного року буде чемпіонат світу у Сочі. Щоправда, я не знаю того, чи поїдуть туди українські боксери. Однак там розігруватимуться ліцензії, а Степан йде першим номером української збірної на потрапляння на Олімпійські ігри. 

« назад до переліку

Партнери - обласної федерації боксу в Чернівцях: