Чернівецька обласна федерація боксу України

Чернівецька обласна федерації боксу України
Засідання Виконкому Громадської організації «Чернівецького обласного осередку федерації боксу України». м. Чернівці 20 вересня 2022 року

Засідання Виконкому Громадської організації «Чернівецького обласного осередку федерації боксу України».
м. Чернівці 20 вересня 2022 року

Голова засідання: Загурський Володимир Анатолійович
Секретар засідання: Прокопенко Ольга Ігорівна

   Всього на засіданні присутні – членів Виконкому (п. 6.8., 7.4. статуту). Кількість присутніх на засіданні достатня та уповноважені вирішувати всі питання порядку денного (50% + 1).

 ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
1. Про призначення дати проведення звітно-виборчої конференції.
2. Про планування проведення змагань.

РОЗГЛЯД ПИТАНЬ ПОРЯДКУ ДЕННОГО:
По першому питанню слухали: Загурського Володимира - Президента ЧООФБУ, який запропонував провести звітно-виборчу конференцію з порядком денним: звіт президента ЧООФБУ, обрання президента ЧООФБУ. Є необхідність провести захід за змішаною формою в очно-дистанційному форматі за допомогою інтернет зв’язку ZOOM конференції.
Результат голосування : «за»-одноголосно, «проти»- 0, «утримались»- 0.
Вирішили: Провести звітно-виборчу конференцію 01.10.2022 р. о 14.00 год. за адресою вул. Героїв Майдану,184, члени осередку також матимуть можливість взяти участь у звітно-виборчій конференції за допомогою інтернет зв’язку ZOOM конференції (посилання будуть надіслані додатково в групі ЧООФБУ).
Повідомлення членам осередку здійснити в порядку п. 6.8. Статуту ЧООФБУ: шляхом надсилання на електронні адреси членів осередку, додатково – смс-повідомленням та шляхом розміщення в засобах масової інформації.
  Опублікувати інформацію про проведення звітно-виборчої конференції 01.10.2022 р. о 14.00 год. за адресою вул. Героїв Майдану,184 на сайті ЧООФБУ та в групі ЧООФБУ для інформування всіх членів Чернівецького обласного осередку Федерації боксу України.
  По другому питанню слухали: Загурського Володимира - Президента ЧООФБУ, про умови проведення спортивних заходів в умовах воєнного стану, про заплановане проведення чемпіонату Чернівецької області в жовтні 2022 року.
   Результат голосування : «за»-одноголосно, «проти»- 0, «утримались»- 0.
Вирішили: прийняти до уваги дану інформацію.


Голова засідання Володимир Загурський
Секретар засідання Ольга Прокопенко

« назад до переліку

Партнери - обласної федерації боксу в Чернівцях: